NEDEN KİRALAMA

Uygun fiyatlı araçları
Lo&Go güvencesiyle sizlere sunuyoruz!

Lo&Go Filo Kiralama araç parklarında bulunan araçların hasar onarım, periyodik bakım, araç muayene, mevsimlik / kışlık lastik, avadanlık ve aksesuar, oto kuaför, iç dış temizlik kontrollerinden ve gerekli işlemlerinden geçirilerek, tekrar 24 ay uzun dönem operasyonel kiralama hizmetine sunar.

  • Hasar
  • Periyodik Bakım
  • Muayene
  • Sigorta
  • İç Dış Temizlik
  • Avandanlık ve Aksesuar

EkoPaketten faydalanan müşteriler uzun dönem araç kiralamanın sunduğu bütün hizmetlerden faydalanabilirler.

Neden Lo&Go

Operasyonel kiralamanın avantajlarını tüm bireylere sunan Lo&Go Türkiye'nin yerli sermayeli en büyük kiralama markası olan LOandGO bireylere yönelik yıllık araç kiralama markasıdır.

Türkiye de bir ilk olan bu yenilikçi sistem ile artık bireyler de tıpkı şirketler gibi büyük bütçeler ayırıp araç satın almak yerine; her marka ve model araca, 24 aydan 36 aya kadar, kendilerine en cazip kiralama seçeneği ile ulaşabiliyor. Üstelik sigorta, lastik, periyodik bakım, hasar yönetimi, yedek araç, 7/24 yol yardım ve MTV gibi operasyonel ve finansal tüm yükleri de Lo&Go sizin yerinize üstleniyor.

Lo&Go Hangi Hizmetleri Sunar?

Lo&Go , yüksek kalite standartları, güçlü finansal yapısı, sektör deneyimi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan yaygın hizmet ağıyla fark yaratır.

7/24 Yol Yardım

Türkiye'nin her noktasından +90 850 808 56 46 numaralı telefondan yol yardım hizmetlerimiz ile 7/24 yanınızdayız.

Yol Yardım servisimiz ile; ister size sunacağımız yedek araçla yola devam edin, isterseniz özel durumlarda uçak, otobüs ya da konaklama seçeneklerimizden dilediğinizi seçin.

Yedek Araç

Aracınızın hasarı ya da arızası giderilene kadar, size sunacağımız yedek araç ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.

Lastik Yönetimi

Uzman ekiplerimiz ile mevsimlik kış lastiklerinizi tam zamanında takalım, mevsim değişene kadar mevcut lastiklerinizi saklayalım. Üstelik tüm bu işlemleri tek bir şifre ile yapalım.

Periyodik Bakım

Web sitemiz, mobil uygulamamız veya çağrı merkezimiz üzerinden; yetkili servislerimize ulaşabilir, hızlıca randevunuzu alır ve bakım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

HGS Yönetimi

HGS ile ilgili tüm işlemleri, Lo&Go'nun uzman ekipleri sizin için yönetsin.

Hasar Yönetimi

Çağrı merkezimiz ve mobil uygulamamız ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümler elinizin altında.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)

MTV'niz Lo&Go'dan, aracınızın keyfini sürmek sizden.

Sigorta Hizmetleri

Kaza durumunda yasal bir zorunluluk olan sigorta ihtiyacınız da Lo&Go hizmet paketi kapsamına dahil edilmiştir.